Adresİhsaniye Mh. Derleyen Sk. Seher Pasajı, No: 12/C - No:33 Nilüfer / Bursa
Tel0224 247 86 75
Mailinfo@bey-pack.com
BİZ KİMİZ ?

HAKKIMIZDA

Aralık 2017’de ticari faaliyetlerine başlayan BeyPack Ambalaj; Otomotiv, Tekstil ve Mobilya gibi birçok farklı sektöre endüstriyel ambalaj malzemelerinin tedariğini sağlayan ve kendi pazarlama bölgesinde oldukça tanınmış ve güvenilir bir tedarikçi konumundadır. Artan talepler ve hedefleri doğrultusunda, sağlamış olduğu lojistik destek alanını KKTC, Marmara Bölgesi, Karabük, Batman ve Balıkesir’de hizmet verecek şekilde genişletmiştir.

Kurulduğu günden bu yana firmamız, sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek çözüm ortaklarımıza rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunmakta, doğru müşteriye doğru ürünü, doğru fiyatla doğru zamanda ulaştırmayı; sektörün öncü, başarılı firmalarından birisi olmayı hedeflemektedir. Endüstride kullanılan ambalaj malzemelerini kullanım yerlerine göre doğru ve hızlı şekilde müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen firmamız; bu sayede müşterilerinin üretimdeki verimliliğinin artmasına da katkıda bulunmaktadır.

Biz KimizHakkımızda

Aralık 2017’de ticari faaliyetlerine başlayan BeyPack Ambalaj; Otomotiv, Tekstil ve Mobilya gibi birçok farklı sektöre endüstriyel ambalaj malzemelerinin tedariğini sağlayan ve kendi pazarlama bölgesinde oldukça tanınmış ve güvenilir bir tedarikçi konumundadır.

Bize Ulaşınİletişim Bİlgileri
İhsaniye Mh. Derleyen Sk. Seher Pasajı, No: 12/C - No:33 Nilüfer / Bursa
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us?
https://bey-pack.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright Bey-Pack © 2021 – Tüm hakları saklıdır. NETFİKİR

Copyright by BoldThemes. All rights reserved.